תנאי שימוש והצהרת פרטיות

תקנון אתר graffa.co.il

"ג'ירפה" אתר סחר אלקטרוני  אינטרנטי המציע צעצועים, מתנות, תחפושות, ציוד משרדי, מיתוג מוצרים לעסקים ומוצרי פרסום.

גלישה ורכישה דרך אתר זה מהווה הסכמה לתקנון האתר

 הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון

באתר זה ניתן להזמין ולרכוש את מוצרינו באמצעות כרטיס אשראי בקנייה מאובטחת לפי דרישות ותקנות חברת האשראי בישראל. אתר זה ערוך לסליקת כרטיסי אשראי המתקבלים במדינת ישראל לרבות כרטיס תייר מכל סוג שהוא מלבד כרטיס אשראי מסוג דיינרס.

פרטי הלקוח, להלן כתובתו ומס' טלפון וכל פרט אחר אודותיו, יישמרו במערכת האתר ולא ייעשה בהם כל שימוש מסחרי ופרסומי מכל סוג שהוא. הפרטים הנ"ל יעברו רק לצורך מתן שירות ללקוח.

פרטי כרטיס האשראי לא יישמרו במערכת, בהתאם לתקנות חברת האשראי, האתר מאובטח בדרישות ssl 128 bit ובאישור חברת האשראי.

הזנת פרטים שקריים וכוזבים בעת הרכישה תהווה עבירה פלילית וג'ירפה שומרת לעצמה את הזכות לנקוט הליכים משפטיים.

לקוחות אשר יסמנו במקום המיועד לכך כי הם מסכימים לקבלת מידע אודות אתר זה יקבלו דיוור ועדכון לתיבת הדואר האלקטרוני או באמצעות מסרון למכשיר הנייד או כמכתב לכתובתם בלבד  .

אנו מתחייבים לשלוח את המוצרים הנרכשים באתר עד 14 ימי עבודה מתאריך אישור הרכישה ע"י חברת האשראי בלבד. אנו נעשה את כל המאמצים שברשותינו  שמוצרינו יישלחו במהרה ככל הניתן אל הנמען.

חברתינו תשלח את ההזמנה לרוכש לכתובת המען אשר הוזן ע"י הרוכש בעת ביצוע ההזמנה.

שירותי המשלוחים הינם גוף נפרד מחברתינו וכל הפעלה של השירותים הללו יחוייבו בתשלום אלמלא נכתב אחרת.

הרוכש הינו בעל תעודת זהות או דרכון זר בתוקף הרשום כדין במדינת ישראל.

הרוכש הינו בגיל המותר להשתמש בכרטיס אשראי הרשום כדין במדינת ישראל.

הרוכש הינו בעליו של כרטיס האשראי ומחזיק בידיו מסמכים המוכיחים זאת.

רכישות בהם כרטיס האשראי לא יקבל אישור מחברת האשראי ,יקבלו הודעה על כך לכתובת הדואר האלקטרוני אשר הוזן בעת הרכישה ויצטרכו תוך 14 ימי עבודה להשלים את תהליך זה עד למתן  אישור הכרטיס, תאריך אישור הכרטיס יהיה תאריך הרכישה, במקרה וכרטיס אשראי זה לא יקבל אישור ג'ירפה תהיה זכאית לבטל עסקה זו.

נציגי שירות השליחויות רשאים לבקש שתוצג  תעודה מזהה בעת מתן החבילה, אם לא יוצגו המסמכים הנ"ל יפעלו על פי שיקול דעתם.

אפשרות שליחה מהיום להיום ואיסוף עצמי תבוצע למזמינים באותו היום עד לשעה 13:00 בלבד, הזמנות אשר יבוצעו לאחר שעה זאת יישלחו ביום למחרת. אפשרות שליחת המוצר מהיום להיום לא תהיה בתוקף בימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים לאומיים אחרים במדינת ישראל וכל יום אחר אשר המשק אינו יעבוד במלואו, הזמנות אשר נרכשות בדרך זו  בימים הנ"ל ישלחו ביום העבודה הראשון למחרת – בשליחות כזו יש לוודא גודל החבילה שתהיה בגודל סביר (קופסאת נעליים )לשליחות על קטנוע.

חברת ג'ירפה (צעצועים ומתנות) אינה תהיה אחראית לכל עיכוב בזמן הגעת המשלוח אל הנמען שלא בשליטתה הנובעים מכח עליון, שביתות מוסדות וכדומה.

בכל מקרה של אי עמידה בזמני המשלוח  אל הנמען יש לפנות באופן מיידי בכתב דרך "צור קשר" או  דרך הדואר האלקטרוני giraffaisrael@gmail.com אל ג'ירפה ולהסביר את המקרה הנ"ל. אנו נבדוק את המקרה לפרטיו, נאמת אותו , במידה והרוכש אינו מוכן להמתין להגעת המשלוח נזכה את כרטיס האשראי בו נרכש המוצר בסך הרכישה ודמי המשלוח אם שולמו.

הרוכשים באתר רשאים לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010.

לקוחות אשר מבקשים לבטל את העסקה יחזירו את המוצר או ישלחו על חשבונם תוך 30 ימים מתאריך קבלת המוצר כשהוא שלם ואריזתו לא נפתחה לג'ירפה תובל 22 ר"ג ויינתן זיכוי בעבור סכום הרכישה ובאופן התשלום בו רכשו את המוצר, במידה והמוצר נשלח אל הנמען לא יזוכה בעבור דמי המשלוח .

לקוחות אשר מבקשים לבטל את העסקה עוד לפני שקיבלו את החבילה, ישלחו בקשה לביטול העסקה בפקס או בדואר אלקטרוני אל ג'ירפה ואף יידעו זאת טלפונית את שירות הלקוחות ג'ירפה ויזוכו בעבור התשלום. במידה וההזמנה נשלחה לא יזוכו בעבור דמי המשלוח.

לקוחות המעדיפים לרכוש בעסקה טלפונית יעבירו את מס כרטיס האשראי ופרטיהם האישיים  בטלפון מול נציגינו ,רק לאחר אישור הכרטיס ע"י חברת האשראי תחשב הרכישה למושלמת.

התכתבות ופנייה של ג'ירפה צעצועים ומתנות אל הרוכש תהיה מול כתובת הדואר האלקטרוני שהזין הרוכש (להלן הלקוח) בעת הרכישה.

כל פגם במוצר שנרכש, מוצר שלא תקין, מוצר שניזוק מסיבה זו או אחרת ולא ע"י הרוכש (להלן הלקוח) יזכה להחלפה בחנות האתר ג'ירפה רחוב תובל 22 ר"ג.

ג'ירפה עובדת מול ספקים שונים ומסתמכת על מלאי הספקים במקרה וחלה טעות  או חוסר במלאי תהיה זכאית ג'ירפה לבטל כל עסקה תוך 2 ימי עסקים מתאריך אישור הרכישה בחברת האשראי,במידה ונפלה טעות והמוצר אינו במלאי.

אביזרי פורים  ותחפושות  וכל הפריטים המתייחסים לקטגוריה זו

יש לבדוק אם המידה הרצויה נמצאת במלאי הזמין של החנות באמצעות מייל ,צור קשר באתר או קשר טלפוני לפני ביצוע הרכישה באתר, אין אנו מתחייבים לספק את המידה שנבחרה אם אזלה ממלאי הספק, אנו מחזיקים במלאי מסוים של תחפושות ומידות שונות מכל סוג של תחפושות באם והמידה הרצויה אינה נמצאת במלאי נודיע על כך ללקוח תוך 3 ימי עבודה ימי א- ה לא כולל ימי שישי , שבת, ערבי חג, אם הלקוח יבקש להחליף למידה אחרת אשר ישנה במלאי תוחלף המידה, ולא לא יחוייב הלקוח בסכום הרכישה.

זמן אספקה הינו עד 21 ימי עסקים אך כמובן שחברתנו עושה מאמצים לשלח כמה שיותר מהר.

מדיניות החזרת מוצרי פורים – ניתנת אפשרות החלפה עד 48 שעות מקבלת המוצר , על מוצר אשר נפתח ושומש לא תינתן אפשרות זו.

חברת ג'ירפה לא תיקח אחריות על תגובות גולשים בפורומים, צ'טים, מערכת תגובות מוצרים הניתנים באתר זה כמתן שירות טוב יותר ללקוח , אשר יזיקו או יוציאו לשון הרע או יפגעו בכל דרך באדם, בשם ובכל גורם באשר הוא.

הטקסטים המופיעים באתר המתארים את המוצר, לעיתים מופנים בלשון זכר ולעיתים בלשון נקבה ,הטקסטים הנ"ל הינם שיווקים ומופנים אל שני המינים כאחד ואין להסיק מכך כהפליה בין המינים מכל סוג שהוא.

הטקסטים המופיעים באתר הינם שיווקיים ויש להתייחס אליהם כהמלצה בלבד ,כל המוצרים כפופים להוראות היצרן / יבואן , להלן גיל המשתמש ואופן השימוש ולפי המלצת מכון התקנים הישראלי.

כל המאמרים הטקסטים והתמונות לרבות הלוגו, גרפיקה, השם, וכל מידע אשר קיים באתר זה graffa.co.il הינם בבעלות הבלעדית של ג'ירפה ואין להעתיק או לשכתב להפיץ או לפרסם אלמלא ניתן אישור בכתב מהנהלת ג'ירפה. כל התכנים והמוצרים באתר הינם כפופים לזכויות יוצרים על פי חוק.

גירפה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן מחירים בכל רגע נתון על פי החלטתה הבלעדית.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

דילוג לתוכן